Veľkonočný pondelok v znamení koncertov pod balkónmi

A je to TU. Veľkonočný PONDELOK - 5. apríl na TERASE

15:00 Petzvalova / 17:00 Humenská

Koncerty pod balkónmi a oknami s populárnou formáciou Peter Bič Project a hosťom, spevákom rusínskych piesní, Štefanom Štecom.

O preferovanú lokalitu hlasovalo takmer 1200 priaznivcov a tí rozhodli, že víťazom top lokality je park Petzvalova (Luník 8). Na druhom mieste skončil park na Humenskej a v tesnom závese 3. miesto (ale už nevýherné) získal taktiež obľúbený park v medziblokovom priestore na Ružovej/Matuškovej.

Nezabudnime! Koncert je určený pre obyvateľov okolitých bytových domov - publikum sú ľudia v oknách či balkónoch. Preto prosíme v prípade okoloidúcich, aby dodržiavali všetky dobre známe zásady, mali nasadené respirátory, dodržiavali patričné rozostupy a nezhlukovali sa na jednom mieste.

* V prípade nepriaznivého počasia budú koncerty presunuté na iný termín, o ktorom budeme včas informovať na FB stránke „Košice Západ Terasa“.

Dodajme ešte, že ide už o 4. sériu pre Terasu typických exkluzívnych koncertov v medziblokových priestoroch, počas ktorých už Terasania videli aj ďalšie hviezdy ako Marián Čekovský, Peter Cmorik, Robo Opatovský, Barbora Piešová či Tomáš Buranowski.