Spoločne ozdobíme gigantickú veľkonočnú kraslicu

Pozývame Vás na veľkonočné zábavné popoludnie najväčšej košickej časti Západ pred OC Galéria na Terase v nedeľu 14. apríla o 15.00 h., počas ktorého si spoločnými silami ozdobíme obrovskú, 2,5 metrov vysokú kraslicu. Okrem toho sa deti môžu tešiť na tvorivé dielne, súťaže či maľovanie na tvár, ktoré budú v rukách animátorov zo Strednej odbornej školy Bukovecká 17.

Starostovská štrúdľa a koláčiky z vašej kuchyne
Pri dobrej nálade si pochutnáme aj na starostovskej štrúdli, detskom punči a varenom vínku pre dospelých. Veľmi radi však oceníme aj vaše vlastné pekárske výtvory, za ktoré vás oceníme športovým tričkom Terasy. Stačí doniesť pár kúskov vášho obľúbeného koláčika, umiestniť ho na pripravený "veľkonočný stôl" a podeliť sa tak o svoju pochúťku s ostatnými. Ak by sa takáto myšlienka ujala, mohla by z toho byť aj zaujímavá "koláčová" tradícia na najväčšom košickom sídlisku.

Gigantická kraslica ostane vystavená až do konca Veľkej noci
Čím viac ozdôb, odkazov či malieb na kraslici vytvoríme, tým jedinečnejšia tá naša, Terasanská kraslica ostane pre pohľady až do konca Veľkonočných sviatkov, keďže bude 10 dní vystavená a večer príjemne osvetlená uprostred námestia pred Galériou.

* Pozor! V prípade zlej predpovede nepriaznivého počasia budeme o náhradnom programe informovať na Facebookovej stránke Košice Západ Terasa.