Piatková Starostovská kapustnica dopadla "na Jednotku"

Námestie pred OC Galéria sa v piatok 16. 12. 2023 v podvečerných hodinách nieslo v duchu tradičnej "Starostovskej kapustnice", ktorú si mohli návštevníci vychutnať a zároveň si odniesť domov čačinu, ktorá svojou vôňou priamo "kričala", že vianoce sú už ozaj za dverami.

Starosta mestskej časti Mgr. Marcel Vrchota spolu so svojim zástupcom JUDr. Ing.Petrom Hubom PhD., prednostom úradu Dipl. Kfm. Ing. Michalom Demom  a poslancami miestneho zastupiteľstva (MUDr. Igor Jutka, MPH., PhD., Mgr.Patrícia Helfenová, JUDr. Filip Gaál) sa chopili záster a kapustnica onedlho našla svojich hladných adresátov. Spolu sa vydalo takmer 200 porcií, za ktoré labužníci prispeli dobrovoľným príspevkom pre humanitné účely. Nechýbal ani teplý čaj, ktorý v piatkovom nie príliš prajnom počasí určite tiež padol dobre. O zábavu sa postarala hudobná formácia Braňo Mojsej ml. & Band.

Atmosféra bola vďaka skvelej spolupráci a hojnému počtu návštevníkov fantastická, za čo patrí všetkým úprimné poďakovanie a zároveň vám všetkým prajeme krásne a pokojné sviatky.

Nastavenia cookies