Otvárali sme Terasáčik

Centrum pre rodičov s deťmi Terasáčik v pondelok 19.03.2018 privítalo svojich prvých návštevníkov. V zrekonštruovaných priestoroch na Laboreckej 2 v Košiciach to poriadne žilo. Všade sa ozýval detský smiech a dobrá nálada. Maminy a ich ratolesti privítal pán starosta Ján Jakubov, zástupca starostu Andrejom Sitkárom a pani prednostka Andreou Hildebrand. Návštevníkov prišli pozdraviť aj miestni poslanci pani Beáta Zemková, pani Mária Badliková a pán Jozef Bojčík. Milé interaktívne divadielko v podaní študentov Súkromnej strednej odbornej školy Bukovecká 17 upútalo malých nezbedníkov a malých hercov vtiahlo do rozprávky.

Odteraz každý pracovný deň v čase od 9:00 do 12:00 hod. a od 13:00 do 16:30 hod. Terasáčik ponúka rodičom i deťom priestor pre plnohodnotné trávenie voľného času aktivitami ako sú tvorivé dielničky, prednášky, besedy, divadelné predstavenia a pod. Terasáčik tiež ponúka priestor všetkým maminám, ktoré si chcú vymieňať svoje skúsenosti, rozvíjať svoje zručnosti, nadviazať nové priateľstvá alebo si trošku oddýchnuť od zabehanej každodennej rutiny.  Program aktivít bude aktualizovaný každý mesiac a prispôsobovaný požiadavkám mamičiek.

O aktuálnom programe, plánovaných aktivitách a dianí v centre pre rodičov s deťmi bude mestská časť informovať aj prostredníctvom Facebooku a webovej stránky mestskej časti.