Opravy horúcovodu čiastočne uzavrú kruhový objazd na Moldavskej

31. júl 2017

V prebiehajúcom prázdninovom období čakajú obyvateľov a návštevníkov mestskej časti Košice-Západ ďalšie dopravné obmedzenia. K úplnej uzávierke pravého jazdného pruhu na ul. Moldavskej v smere od kruhového objazdu k OC Optima pribudne od utorka (1.8.2017) ďalšia uzávierka. Stavba „Havarijné opravy horúcovodného rozvodu 2xDN600 v kruhovom objazde na Moldavskej ulici v Košiciach, 3. etapa“, ktorého investorom je TEKO Košice, a.s. čiastočne uzavrie komunikáciu pre motorové vozidlá na kruhovom objazde Moldavská v dvoch etapách:

Prvá etapa bude realizovaná v termíne od 01.08.2017 do 16.08.2017, kedy bude úplne uzavretý prstenec okružnej križovatky medzi vetvami Moldavská od centra a Trieda SNP s odklonom dopravy na Triedu SNP (viď výkres DDZ č.02). Obchádzková trasa bude vedená po Triede SNP s odbočením na ul. Bardejovskú, ľavým odbočením na ul. Popradskú s pokračovaním po Moldavskej ceste (viď výkres DDZ č.04)

Druhá etapa bude realizovaná v termíne od 17.08.2017 do 02.09.2017, kedy bude úplne uzavretá výjazdová vetva prstenca okružnej križovatky v smere Trieda SNP (viď výkres DDZ č.01). Obchádzková trasa bude vedená po okružnej križovatke smer OC Optima s odbočením na ul. Popradskú, pravým odbočením na ul. Bardejovskú a späť na Triedu SNP (viď výkres DDZ č.03).

Žiadame vodičov o dôsledné dodržiavanie dočasného dopravného značenia a prosíme všetkých dotknutých o trpezlivosť a zhovievavosť.
 

Dokumenty