Nečakaná zmena v obsadení koncertov pod balkónmi Terasy

Popri Mariánovi Čekovskom a jeho skupine sa počas troch vianočných koncertov pod balkónmi a oknami košického Západu predstavia aktuálna víťazka ČS Superstar Barbora Piešová a čoraz populárnejší spevák, Košičan Tomáš BuranoWski. Bohužiaľ, ako to už v dnešných ťažkých časoch chodí, aj do príbytku ohláseného účinkujúceho Lukáša Adamca prišla neočakávane "na návštevu" pliaga dnešného sveta... a spevák musí ostať v karanténe. Aj touto cestou mu prajeme veľa výdrže a skorý návrat do bežného života.

Barbora Piešová získala svoj titul Superstar 2020 v historicky najpočetnejšom hlasovaní, do ktorého sa zapojilo takmer 700 tisíc ľudí, čo svedčí o významnej sledovanosti tohto formátu s miliónmi divákov Česka a Slovenska.

Košičan, spevák Tomáš BuranoWski vzišiel z úplne prvej série Superstar a aktuálne sa teší úspechu jeho skladieb v éteri mnohých rádií. "Veríme, že túto náhlu "stratu" účinkujúceho dokážeme ľuďom nahradiť dokonca dvojnásobnou náhradou výnimočných spevákov, ktorí spolu s hviezdnym Mariánom Čekovským vytvoria pod oknami a balkónmi nevšedný predvianočný zážitok", komentujú túto zmenu organizátori z MČ Západ.

Zopakujme ešte, že koncerty sa uskutočnia pre obyvateľov sídliska Terasa, ktorí si vo verejnom FB hlasovaní zvolili 3 najpopulárnejšie lokality:

13.12. o 17:00 - Park Humenská

14.12. o 17:00 - Park Petzvalova

15.12. o 17:00 - Park Ružová


Organizátori prosia ľudí, aby rešpektovali všetky aktuálne platné nariadenia, nezhromažďovali sa a v prípade okoloidúcich dodržiavali pravidlá odstupov a rúšok. Stále platí informácia, že koncerty sú určené pre "domáce" publikum na oknách a balkónoch vybraných medziblokových priestranstiev. O všetkých podrobnostiach bude informácie aktualizovať FB profil "Košice Západ Terasa".